Opinie ul. Krasińskiego 1, 47-300 Krapkowice

Wraz z mężem dostaliśmy prezent do wykorzystania w gabinecie. Masaże zaczynały się punktualnie, zawsze było schludnie i czysto. Dzień przed wizytą przychodziły przypominające SMS- co okazało się bardzo pomocne. Do gabinetu wracam regularnie na zajęcia dla seniora i yogę kręgosłupa. Zajęcia są prowadzone w kameralnym gronie, przez sympatyczną fizjoterapeutkę Patrycje, która prawie zawsze Nas czymś zaskakuje. Polecam z całego serca! Profesjonalnie, miło i przyjemnie.

Mila obsługa. Masaze i zajęcia zawsze punktualnie. Serdeczna atmosfera i fachową terapia. Dobra możliwość parkowania.
Polecam oczywiście wszystkim ,którzy mają bóle mięśni i stawów.. Mi takze pomogły zabiegi i terapia w S – medica.

Fachowe, podejście do pacjenta jeśli chodzi o rehabilitację. Zajęcia fittnes i joga – super sprawa. Dla mnie to odskocznia od stresującego świata. Prowadząca ujęła mnie rzeczowym podejściem do każdej osoby ćwiczącej. Polecam wszystkim niezdecydowanym, warto naprawdę coś dla siebie zrobić i to w S. Medica.

Polecam z całego serca. Zawsze miła atmosfera, indywudualna terapia i co najważniejsze są efekty po pierwszych wizytach 🙂 jak dla mnie 5+

Miejsce na naprawdę wysokim poziomie, bardzo mili rehabilitanci, znają się na rzeczy. Już na pierwszej wizycie rozpoznają problem i planują terapię. Polecam wszystkim z urazami ortopedycznymi. Moja ręka po poważnym złamaniu wróciła już do 100% formy!

Bardzo fajne miejsce. Jako sportowiec jestem narażony na częste kontuzje- po wizycie w S-medica po urazie nie tylko udało się zażegnać kontuzję, powiedziano mi też co mam robić aby zapobiegać im w przyszłości.

Szczerze polecam. Zajęto się mną kompleksowo- od ułożenia planu rehabilitacji po przywrócenie mnie do pełnej sprawności. Od czasu zakończenia terapii zapomniałam czym są leki przeciwbólowe!

Szybki powrót do pełnej sprawności fizycznej

Dane Firmy

S-medica

ul. Kusocińskiego 16

47-300 Krapkowice

NIP: 7561506083

Regon: 530838900